Reklamní předměty, textil, deštníky a tašky

Reklamní textil

Stejně jako reklamní batohy, tak i reklamní textil je nedílnou součástí 3D reklamních předmětů.

Adoco s.r.o. je také výhradním distributorem  světových značek reklamního oblečení Fruit of the loom, JHK, Stedman, Nano, Kariban, Hanes, Boost UP, Londog, Proact, Kimood, Teejays, Barents, Mustaghata, Serial Worker a další.

 

Jako přímý dovozce a distributor, nabízí náš velkoobchod více než 800 artiklů a ty, které máme v našem centrálním skladu reklamního textilu v Brně, tak obdržíte druhý pracovní den po zaslání objednávky.

 

 

 

Firemní oblečení

Jako specialista na kvalitní firemní oblečení a pracovní oděvy nabízíme široký sortiment v našem centrálním skladu, popř. chybějící položky dovážíme z hlavního evropského skladu (cca do 10 dní).

Naše nabídka tvoří: reklamní trička na potisk, reklamní polokošile, mikiny, softshelové bundy, softshellové vesty, polotrička, flízové mikiny a fleecové vesty.

Kompletní seznam sortimentu doplňuje fitnes oblečení, košile, firemní halenky, svetr, firemní sako, kalhoty, kraťasy a šortky, kvalitní dětský reklamní textil, reklamní čepice na potisk i výšivku, reklamní spodní prádlo, pánské ponožky, sportovní ponožky.

 

Nabízíme také hotelový textil (osušky, ručníky, župany), gastrotextil (číšnická zástěra, kuchařský rondon, kuchařská čepice, kuchařská zástěra, barmanská zástěra apod)..

 

Kompletní sortiment je na:  www.1textil.cz

 

 

 

© 2012 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba webu zdarma s WebnodeWebnode